Аксесуари для функціонального тренінгу

Код товару: SRP002-38

0

3 940грн

На складі

Тренування з використанням спортивних канатів активно входять в моду завдяки компактності спорядженн..

Код товару: AF5004

0

1 696грн

На складі

Петлі для функціонального тренінгу - розроблені для виконання великої кількості вправ з власною ваго..

Код товару: CE6500B

0

1 458грн

На складі

Петлі для функціонального тренінгу - розроблені для виконання великої кількості вправ з власною ваго..

 Аксесуари для функціонального тренінгу

Якщо ви шукаєте популярні аксесуари для кроссфіта, купити необхідний інвентар вам завжди допоможуть фахівці нашого магазину. Сьогодні все більш популярним стає такий напрямок, як функціональний тренінг з петлями TRX, який практикується в кожному серйозному комерційному клубі, залі або фітнес центрі.

Петлі для функціонального тренінгу TRX, а також сендбег, купити які в асортименті можна у перевіреного постачальника недорого, це частина принципово нового підходу до тренувань з використанням в якості основного тренажера свого власного тіла.

Універсальність і доступність

Підвісні петлі TRX купити можна рекомендувати як для професійних, так і для домашніх тренувань. З їх допомогою можна значно урізноманітнити, спростивши або ускладнивши при цьому вправи для початківців і просунутих спортсменів.

Тренувальні петлі купити можна дуже недорого, при цьому гарантуючи і досягнувши необхідний ефект від тренувань. Багато професійних атлетів відкрили для себе подібний вид вправ відносно недавно і вже відзначили їх найвищу ефективність при мінімальних витратах.

Функціональні петлі TRX, вправи з якими можуть бути досить різноманітними, чіпляються до спеціальному кріпленню. Надалі спортсмен може задіяти руки, ноги та інші частини тіла, фіксуючи їх в петлях і впливаючи власною вагою на будь-який м'яз.

Foto-Otkritie-trenazhernogo-zala