Штанги та гантелі для фітнесу

Код товару: DB2113

2

На складі

Гантелі призначені більшою мірою для фітнес вправ, а також для занять аеробікою та іншими фізкультур..

Код товару: PS-TPU-20K-UT

0

4 988грн

На складі

Штанга для боді-пампу 20 кг Alex - кращий інвенталь для поліпшення фізичної форми. Body pump - напря..

Штанги та гантелі для фітнесу

Якісні фітнес тренування - це не тільки вправи, спрямовані на розтяжку і тренінг з м'ячами. Для повноцінного розвитку свого організму необхідно використовувати і такий інвентар, як вільні ваги - штанги і жіночі гантелі для фітнесу, купити які за найдоступнішою ціною ви можете в даному розділі нашого каталогу.

Вільні ваги - це основа професійних тренувань на силу, витривалість, гнучкість і розтяжку. Гантелі і штанги при правильному використанні не поступаються по функціональності найдорожчим мульти станцій для силових тренувань.

Максимальний асортимент

Фітнес аеробіка має на увазі використання такого інвентарю, як бодіпампи і спеціальні гантелі. Популярна штанга боді памп купити, яку можна в даному розділі, використовується для опрацювання верхнього плечового пояса під час занять.

У комплекті зазвичай йдуть диски вагою до 20 кг. Крім того, вам необхідно купити спеціальну підставку для зберігання грифеля і млинців. Штанга памп для фітнесу відрізняється від стандартної штанги для силових вправ. Гриф зазвичай покритий спеціальним напиленням з поліуретану, що забезпечує надійне зчеплення і приємні тактильні відчуття при заняттях.

Млинці можуть бути як круглими, так і квадратними або навіть гексагональними. Часто вони мають яскраву розмальовку, як і набір вінілових гантелей для фітнесу.

Foto-Otkritie-trenazhernogo-zala