Бізнес план залу

Ринок фітнес послуг розвивається і безперервно змінюється. Відкриття тренажерного залу - це можливість отримання серйозного доходу і швидкої окупності проекту. Трохи «підметушився», цілком можливо стати власником прибуткового і популярного фітнес центру. Для цього необхідно детально і якісно прорахований бізнес план тренажерного залу. Який в подальшому буде служити фінансовим путівником.

Основні аспекти бізнес-плану

Бізнес план відкриття фітнес клубу повинен враховувати кілька основних аспектів, серед яких:

  • Аналіз ринку послуг;
  • Площа приміщення.
  • Устаткування фітнес клубу.
  • Підбір та навчання персоналу.
  • Просування і реклама

Реклама - двигун сучасного бізнесу, для цього варто передбачити всі можливі варіанти просування нового фітнес залу. Існує досить велика кількість можливих способів реклами нового фітнес-клубу.

Підрахунок доходу і термінів окупності

Склавши вартість будівництва (оренди), ремонту приміщень, ціну інвентарю, витрати на оплату праці співробітників, комунальні витрати, ви отримуєте видаткову частину, яку має бізнес план тренажерного залу.

На іншій чаші ваг доходи від реалізації клубних карт, абонементів, разових відвідувань, індивідуальних занять з тренерами, масажних послуг, сауни і так далі. Природно, спочатку видаткова частина буде істотно вище. Надалі за умови правильних вкладень і проходженні всіх етапів «Фітнес консалтингу» ви цілком можете вийти на окупність в термін до трьох років.

Для замовлення прорахунку бізнес плану клубу залишайте заявку на сайті.

Foto-Otkritie-trenazhernogo-zala

Foto-Functionalniy-trening-crossfit