Багатофункціональну кардіостанцію Avanti CG6

Багатофункціональну кардіостанцію Avanti CG6

На складі
Рейтинг:

На складі 188370
188 370грн

  • Модель: CG6

Якість
Доставка
Оплата
Обмін

Основні характеристики Всі характеристики
Тип навантаження: Генератор
Рівні навантаження: 20
Дисплей: Touch Screen
Програми: 22
Максимальна вага користувача, кг.: 160

Avanti CardioGym CG6 - багатофункціональний тренажер від австралійського виробника. Новинка, визнана фахівцями найбільш значущою на фітнес-ринку за останні кілька десятиліть.

Тренажерний комплекс Avanti відповідає на найважливіше питання в світі фітнесу: яким тренувань віддати перевагу, кардіо або силовим? Тепер Вашим клієнтам не треба вибирати. Різноманіття тренувань і сама концепція тренажера Avanti зробить його справжнім лідером ринку. По-справжньому повна тренування всього тіла стала можлива завдяки горизонтальному велотренажеру і функціональній системі канатів - з Avanti Ваші клієнти зможуть досягти будь-яких цілей, задіяти всі групи м'язів і пройти всі рівні фітнес-підготовки ефективно і продуктивно.

Тренування на Avanti тривають всього 30 хвилин, за цей нетривалий час Ваші клієнти отримають такі результати:

  • різке, візуально видиме зниження ваги;
  • спалювання великої кількості калорій, збільшення м'язової маси;
  • підвищення витривалості, стабілізацію психологічного стану.

За короткі 30 хвилин користувач може або пройти одну з попередньо встановлених тренувань, або попрацювати за власною програмою - в Avanti немає ніяких обмежень. Також в розпорядженні Ваших клієнтів виявляється персональний відеоінструктор, який не тільки запропонує на вибір велику кількість збалансованих і розроблених виключно для Avanti програм, але і покаже відеоінструкцію по правильному виконанню кожної вправи тренувального сету. Програми розподіляються за групами м'язів і за рівнем фізичної підготовленості займається. За допомогою відеоінструктора клієнт не тільки можете займатися самостійно, але і позбавляється від ризику отримання травми. Підключивши свій mp3-програвач користувач може працювати у власному музичному темпі. 

А тренажер сам, дуже коректно, нагадає про перехід до наступної вправи (в режимі встановленою тренування). В цей ергономічний тренажері все зроблено для зручності і комфорту користувачів: від ширини сидіння і зручності поділених кріплень, до розташування mp3-роз'єму і місця для зберігання пляшки з водою.

Програми: 22 встановлені програми на тренування верхньої частини тіла, 1 пульсозависимая, 10 польовательскіх, 1 програма для групових тренувань

Консоль: 10,1 "дисплей з технологією Touch Screen

Показання дисплея: загальний час тренування, інтервал тренування, відстань, калорії, швидкість, пульс і багато іншого.

Сенсорні датчики вимірювання пульсу розташовані на ергономічних рукоятках + телеметрія (сумісність з нагрудними датчиками Polar). Внутрішня цифрова система вимірювання пульсу має високу стійкість перед перешкодами;

Гарантія: 2 рік

Двигун
Тип навантаження
Генератор
Рівні навантаження
20
Дисплей
Дисплей
Touch Screen
Програми
22
Вага користувача
Максимальна вага користувача, кг.
160
Розміри
Вага тренажера, кг.
261
Розміри (ДхШхВ), см
198х82х151
Гарантія
Гарантія
2

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Я прочитав Умови угоди і згоден з вимогами

Foto-Otkritie-trenazhernogo-zala