Функціональний тренінг з петлями TRX

  •  Функціональний тренінг з петлями TRX

Заняття на петлях TRX сьогодні особливо популярні в будь-якому тренажерному залі. Вони є основним елементом функціонального тренінгу - принципово нового підходу до заняття з використанням в якості основного тренажера свого власного тіла.

Використовуючи петлі TRX, вправи для початківців і просунутих спортсменів можна значно урізноманітнити. Для багатьох цей вид тренувань стає справжнім відкриттям, адже при мінімумі витрат на устаткування і практично в будь-якому місці з обмеженням по площі можна домогтися досить серйозних результатів в спорті навіть на балконі в квартирі.

Чим відрізняються петлі TRX і на що звернути увагу при виборі подібних аксесуарів для спортивних тренувань ми і розглянемо нижче.

Особливості вибору

Якщо ви не знали, то TRX означає «Total Body Resistance Exercises». У зрозумілому перекладі - це «вправи на опір всього тіла». Функціональні петлі TRX, вправи з якими можуть бути досить різноманітними, чіпляються до спеціальному кріпленню. Надалі спортсмен може задіяти руки, ноги та інші частини тіла, фіксуючи їх в петлях і впливаючи власною вагою на будь-які м'язи.


Перед тим, як вибрати петлі TRX, варто визначитися, для яких цілей ви збираєтеся використовувати подібне устаткування. В даний час випускається дві серії даних тренажерів для професійного використання в тренажерних комерційних залах або для домашніх тренувань.

Домашні варіанти значно дешевше, максимальне навантаження на такі петлі не повинна перевищувати 180 кг. Ручки петель зазвичай виконані зі спіненого поліуретану або особливої ​​гуми. Професійні петлі TRX зазвичай виготовляються в чорно-жовтому забарвленні і можуть бути використані при навантаженнях до 220 кг. Їх легко регулювати, працюючи з навантаженням від 5 до 100 відсотків ваги вашого тіла. Ручки снаряда мають спеціальну антибактеріальне захисне покриття.


На вправи з TRX петлями програма може бути досить великою - це тема окремої статті. Ми виділимо лише деякі переваги занять на подібних тренажерах:

  • можливість тренувати будь-якої групи м'язів;
  • немає обмежень по площі;
  • розвиток витривалості;
  • поліпшення координації рухів і рівноваги;
  • тренування концентрації;
  • розвиток гнучкості м'язів.

Які вибрати петлі TRX? На це питання вам відповість ваш персональний тренер або кваліфіковані співробітники нашої компанії. Ми допоможемо підібрати найбільш оптимальний варіант для вашого рівня підготовки і розповімо про основні вправах на даному типі тренажерів.

16.10.2019 17:55:21
0
232

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Умови угоди і згоден з вимогами

Рекомендовані статті

Як вибрати кардиотренажер для домашнього спортзалу

Як вибрати кардиотренажер для домашнього спортзалу

Кардіотренажер для будинку: який краще купити? З цим питанням стикаються багато власників домашніх залів. Якщо ви займаєтеся спортом самостійно, то вибір правильного обладнання вельми важливий. Можливості домашнього залу обмежені по площі, тому слід підбирати тренажери необхідної спрямованості.Однозначної відповіді на питання, який кардиотренажер краще, напевно, не існує. Кожен з них призначений д..

23.08.2019
0
237
  Правильний вибір фітболу

Правильний вибір фітболу

Відмінну координацію, гнучкість, гарну поставу, профілактику захворювань хребта і складів, а також позбавлення від зайвих калорій може забезпечити медбол. Як вибрати і де купити фітнес м'яч - головні питання від спортсменів-домосідів і власників фітнес-клубів. Розберемося разом!Як вибрати фітбол: види і особливостіФітбол - універсальний аксесуар, що підходить дітям, дорослим і навіть майбутнім мат..

27.08.2019
0
330
Як вибрати ідеальний гребний тренажер

Як вибрати ідеальний гребний тренажер

Серед безлічі видів кардіотренажерів, гребний тренажер ефективність показує одну з найвищих. Це обладнання є спортивний снаряд, що дозволяє імітувати рухи професійного весляра з різним навантаженням.Гребні тренажери можуть мати безліч різновидів, що дозволяє підібрати варіант для початківця і професійного спортсмена. Умовно всі подібні тренажери можна розділити на три великі групи:механічні,магніт..

16.10.2019
0
206