Правильний вибір фітболу

  •   Правильний вибір фітболу

Відмінну координацію, гнучкість, гарну поставу, профілактику захворювань хребта і складів, а також позбавлення від зайвих калорій може забезпечити медбол. Як вибрати і де купити фітнес м'яч - головні питання від спортсменів-домосідів і власників фітнес-клубів. Розберемося разом!

Як вибрати фітбол: види і особливості

Фітбол - універсальний аксесуар, що підходить дітям, дорослим і навіть майбутнім матусям. Про його види поговоримо далі:

  • Гладкий фітбол. Стандартна модель, яка зробить заняття ефективними та подарує хвилини релаксації.
  • Фітбол з ріжками. Його переваги оцінять ті, хто тільки починає знайомитися з м'ячем, адже контролювати його простіше, і багато хто відчуває себе впевненіше.
  • «Колючий» фітбол. Прекрасний варіант для самомасажу, а через поліпшення кровотоку такий м'яч зробить тренування більш результативними.
  • Дитячий фітбол. Основна відмінність - це дизайн, такі м'ячі менші в діаметрі і привабливіше для маленьких спортсменів.

Відповісти на питання, як підібрати фітбол для вагітних однозначно не можна, адже потрібно враховувати показання лікарів і протікання вагітності. Найчастіше використовують гладкі м'ячі, популярні також фітболи з ріжками.


Як вибрати фітбол за розміром?

Багато наших клієнтів, заходячи в наш віртуальний каталог або в звичайний магазин спорттоварів, не знають, як підібрати фітбол по зросту, але шкала дуже проста:

  • ваш зріст до 155 см, вибирайте м'яч, діаметром 45 см;
  • ваш зріст 155-170 см, підійде м'яч 55 см в діаметрі;
  • тим, хто зростанням 170-185 см, рекомендуємо м'яч, діаметром 65 см;
  • для тих, хто вище, потрібно вибирати м'яч 75 і більше см в діаметрі.

Гімнастичний м'яч - це відмінний вибір для фітнесу і аеробіки як вдома, так і в спортивних залах. Цей аксесуар підійде і новачкам, і тим, хто вже привів тіло в відмінну форму, ось тільки потрібно знати, який фітбол краще купити.
Інформація була корисна? Поділіться з друзями

27.08.2019 14:26:28
0
330

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Умови угоди і згоден з вимогами

Рекомендовані статті

Як вибрати кардиотренажер для домашнього спортзалу

Як вибрати кардиотренажер для домашнього спортзалу

Кардіотренажер для будинку: який краще купити? З цим питанням стикаються багато власників домашніх залів. Якщо ви займаєтеся спортом самостійно, то вибір правильного обладнання вельми важливий. Можливості домашнього залу обмежені по площі, тому слід підбирати тренажери необхідної спрямованості.Однозначної відповіді на питання, який кардиотренажер краще, напевно, не існує. Кожен з них призначений д..

23.08.2019
0
238
Як вибрати ідеальний гребний тренажер

Як вибрати ідеальний гребний тренажер

Серед безлічі видів кардіотренажерів, гребний тренажер ефективність показує одну з найвищих. Це обладнання є спортивний снаряд, що дозволяє імітувати рухи професійного весляра з різним навантаженням.Гребні тренажери можуть мати безліч різновидів, що дозволяє підібрати варіант для початківця і професійного спортсмена. Умовно всі подібні тренажери можна розділити на три великі групи:механічні,магніт..

16.10.2019
0
206
 Функціональний тренінг з петлями TRX

Функціональний тренінг з петлями TRX

Заняття на петлях TRX сьогодні особливо популярні в будь-якому тренажерному залі. Вони є основним елементом функціонального тренінгу - принципово нового підходу до заняття з використанням в якості основного тренажера свого власного тіла.Використовуючи петлі TRX, вправи для початківців і просунутих спортсменів можна значно урізноманітнити. Для багатьох цей вид тренувань стає справжнім відкриттям, а..

16.10.2019
0
233