Як вибрати ідеальний гребний тренажер

  • Як вибрати ідеальний гребний тренажер

Серед безлічі видів кардіотренажерів, гребний тренажер ефективність показує одну з найвищих. Це обладнання є спортивний снаряд, що дозволяє імітувати рухи професійного весляра з різним навантаженням.

Гребні тренажери можуть мати безліч різновидів, що дозволяє підібрати варіант для початківця і професійного спортсмена. Умовно всі подібні тренажери можна розділити на три великі групи:

  • механічні,
  • магнітні,
  • аеродинамічні.

Механічні гребні тренажери вважаються найбільш доступними за ціною і, в основному, використовуються в домашніх умовах любителями. Їх конструкція досить проста, а ефективність занять при постійних тренуваннях дозволяє досягати непоганих спортивних показників.

Магнітні гребні тренажери відрізняються більшою функціональністю, що дозволяє вибрати відповідну для вашого рівня підготовки навантаження. Тут є кілька закладених виробником програм тренувань з висновком отриманих результатів. Подібні тренажери відрізняються меншим рівнем шуму, а плавність роботи досягається правильним підбором маховика.


Аеродинамічні пристрої відносяться до професійного обладнання для комерційних залів. Рухи спортсменів тут залежать від створюваного спеціальним вентилятором потоку повітря. Подібні тренажери часто використовуються для проведення змагань в закритих приміщеннях. З недоліків варто відзначити високу вартість, більшу займану площу і досить сильний шум під час тренувань.

Concept 2 - вибір професіоналів у всьому світі


Кращі гребні тренажери вам завжди допоможуть підібрати фахівці нашої компанії, які дадуть відповідь на будь-які питання і проконсультують при необхідності.

На питання, який гребний тренажер краще, не існує однозначної відповіді. Все залежить від вашого рівня підготовки і поставлених цілей. Для новачків можна рекомендувати механічні варіанти, для більш просунутих спортсменів - тренування на аеродинамічних електронних тренажерах.


Якщо вас цікавить, який гребний тренажер вибрати в кращому співвідношенні ціни і якості, фахівці рекомендують універсальну модель Concept 2. Це один з найбільш популярних типів гребних тренажерів, які використовують при підготовці спортсменів олімпійських збірних практично всіх провідних країн світу.

CONCEPT 2 - це найкращий представник класу гребних пристроїв, який практично повністю імітує рухи професійного весляра в човні. Інші види гребних тренажерів програють йому як по унікальності і надійності конструкції, так і за можливостями настройки навантаження для спортсмена будь-якого рівня підготовки.

16.10.2019 09:50:50
0
205

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Умови угоди і згоден з вимогами

Рекомендовані статті

Як вибрати кардиотренажер для домашнього спортзалу

Як вибрати кардиотренажер для домашнього спортзалу

Кардіотренажер для будинку: який краще купити? З цим питанням стикаються багато власників домашніх залів. Якщо ви займаєтеся спортом самостійно, то вибір правильного обладнання вельми важливий. Можливості домашнього залу обмежені по площі, тому слід підбирати тренажери необхідної спрямованості.Однозначної відповіді на питання, який кардиотренажер краще, напевно, не існує. Кожен з них призначений д..

23.08.2019
0
237
  Правильний вибір фітболу

Правильний вибір фітболу

Відмінну координацію, гнучкість, гарну поставу, профілактику захворювань хребта і складів, а також позбавлення від зайвих калорій може забезпечити медбол. Як вибрати і де купити фітнес м'яч - головні питання від спортсменів-домосідів і власників фітнес-клубів. Розберемося разом!Як вибрати фітбол: види і особливостіФітбол - універсальний аксесуар, що підходить дітям, дорослим і навіть майбутнім мат..

27.08.2019
0
330
 Функціональний тренінг з петлями TRX

Функціональний тренінг з петлями TRX

Заняття на петлях TRX сьогодні особливо популярні в будь-якому тренажерному залі. Вони є основним елементом функціонального тренінгу - принципово нового підходу до заняття з використанням в якості основного тренажера свого власного тіла.Використовуючи петлі TRX, вправи для початківців і просунутих спортсменів можна значно урізноманітнити. Для багатьох цей вид тренувань стає справжнім відкриттям, а..

16.10.2019
0
231