Як вибрати кардиотренажер для домашнього спортзалу

 • Як вибрати кардиотренажер для домашнього спортзалу

Кардіотренажер для будинку: який краще купити? З цим питанням стикаються багато власників домашніх залів. Якщо ви займаєтеся спортом самостійно, то вибір правильного обладнання вельми важливий. Можливості домашнього залу обмежені по площі, тому слід підбирати тренажери необхідної спрямованості.

Однозначної відповіді на питання, який кардиотренажер краще, напевно, не існує. Кожен з них призначений для виконання певних завдань по тренуванню витривалості, спритності і сили. Вибір визначається безліччю факторів, серед яких:

 • пол спортсмена;
 • вік;
 • вільна площа;
 • очікуваний результат тренувань;
 • фінансові обмеження на покупку.

Розглянемо ці чинники докладніше.

Кардіотренажери: який вибрати сильній статі, а який - слабкому?

Правильний вибір кардіотренажерів чималому ступені визначається ступенем впливу на певні групи м'язів. Саме з цієї причини еліптичні і гребні тренажери, схожі за дією з силовими, рекомендовані чоловікам.

Жінкам більше підійдуть бігові доріжки, Сайкл і степпери, що тренують м'язи ніг і сідниць. У той же час ніхто не заважає на них займатися і чоловікам. Бігова доріжка взагалі вважається універсальним кардіотренажер для всіх . Головне, щоб вона була оснащена якісною системою амортизації.


Вільна площа

Існуючі різновиди кардіотренажерів дозволяють знайти модель практично на будь-яку площу. Якщо з вільним місцем зовсім «тяжко», зверніть увагу на степпер або вертикальний велотренажер. При більш великої площі можна вибирати між орбітреком, біговими доріжками, гребними кардіотренажерами.

Слід враховувати і максимальну вагу спортсмена, так як все обладнання розраховане на певну механічний вплив. Якщо ваша вага, наприклад, 90 кг, слід вибирати тренажери, розраховані на 110-120 кг (певний запас повинен бути).


Очікуваний результат від тренувань

Багато починаючі спортсмени не знають, для чого призначені різні кардіотренажери, які бувають обмеження на заняття, в результаті чого очікуваного ефекту досягти не вдається. Існують певні правила, які допоможуть при виборі:

 • Степпер з ручними важелями допоможе розвинути ножні і сідничні м'язи, сформувати плечовий пояс.
 • Ті ж завдання вирішує і велотренажер, причому він дозволяє ще й зміцнити серцево-судинну систему.
 • Тренування верхнього плечового пояса, сідниць і литкових м'язів з мінімальними навантаженнями на хребет і суглоби можлива на елліптичному кардіотренажері.
 • Кращий кардіотренажер для серця (на думку багатьох) - бігова доріжка, яка при цьому допомагає в спалюванні жиру.
 • Гребний тренажер впливає на всі групи м'язів, він найбільш універсальний і рекомендований для тих, чия мета - атлетичне і рельєфне тіло.


Кардіотренажери в спортзалі: підбираємо бюджет

Якщо ваші кардіотренажери в тренажерному залі не відрізняються розвиненим програмним забезпеченням і недорого коштують це не привід опускати руки. Як показує практика, ціна не є основним критерієм успішного вибору.

Навіть недорогі кардіотренажери (види і опис фото присутні на нашому сайті) можуть допомогти в досягненні позитивного результату при наявності завзятості і старання. Наші фахівці завжди розкажуть вам, які кардіотренажери для чого призначені і допоможуть вибрати обладнання, виходячи з ваших можливостей і вимог.

Стаття була корисна? Поділіться з друзями

23.08.2019 21:42:34
0
237

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!
Я прочитав Умови угоди і згоден з вимогами

Рекомендовані статті

 Правильний вибір фітболу

Правильний вибір фітболу

Відмінну координацію, гнучкість, гарну поставу, профілактику захворювань хребта і складів, а також позбавлення від зайвих калорій може забезпечити медбол. Як вибрати і де купити фітнес м'яч - головні питання від спортсменів-домосідів і власників фітнес-клубів. Розберемося разом!Як вибрати фітбол: види і особливостіФітбол - універсальний аксесуар, що підходить дітям, дорослим і навіть майбутнім мат..

27.08.2019
0
330
Як вибрати ідеальний гребний тренажер

Як вибрати ідеальний гребний тренажер

Серед безлічі видів кардіотренажерів, гребний тренажер ефективність показує одну з найвищих. Це обладнання є спортивний снаряд, що дозволяє імітувати рухи професійного весляра з різним навантаженням.Гребні тренажери можуть мати безліч різновидів, що дозволяє підібрати варіант для початківця і професійного спортсмена. Умовно всі подібні тренажери можна розділити на три великі групи:механічні,магніт..

16.10.2019
0
206
 Функціональний тренінг з петлями TRX

Функціональний тренінг з петлями TRX

Заняття на петлях TRX сьогодні особливо популярні в будь-якому тренажерному залі. Вони є основним елементом функціонального тренінгу - принципово нового підходу до заняття з використанням в якості основного тренажера свого власного тіла.Використовуючи петлі TRX, вправи для початківців і просунутих спортсменів можна значно урізноманітнити. Для багатьох цей вид тренувань стає справжнім відкриттям, а..

16.10.2019
0
233