Планування тренажерного залу

На етапі планування і проектування фітнес клубу виникає необхідність в розрахунку пропускної здатності, кількості обладнання, зонування тренажерного залу, оптимізації приміщення тощо. Для вирішення цих питань необхідна візуалізація - план фітнес клубу, тренажерного та кросфіт залу. План залу дозволить в майбутньому збільшити показник прибутку на метр площі і уникнути типових помилок.


Основні акценти при розробці планування фітнес клубу:

  • Пропускна здатність, яка безпосередньо залежить від вибору комплектації обладнання. Завдання №1 правильно визначити співвідношення між основними і другорядними позиціями для вашого сегменту споживачів! І запланувати достатню їх кількість для забезпечення необхідного темпу занять і максимального ефективного використання кожного метру. Універсального вирішення цього завдання немає, є принципи і практичні навички які дозволять фахівцеві зробити правильний вибір. І чим менше площа залу тим точніше потрібно вирішити це завдання.
  • Зонування і план розміщення обладнання: займатися в залі повинно бути зручно! Необхідно забезпечити можливість вільного пересування і підходу до обладнання як клієнта так і тренера який з ним працює, а також безпечну дистанцію між позиціями в зоні вільних ваг і можливість страховки. Потрібно виключити необхідність перенесення дисків по залу, забезпечити наявність дзеркал біля тих тренажерів де вони потрібні, і пересувних лавок біля гантельного ряду, машини Смітта і блокових станцій і т.д. виключити можливість скупчення великої кількості людей в одній робочій зоні.
  • Комплектація обладнання повинна відповідати методиці тренувань.


Необхідне планування фітнес клубу, тренажерного та Кроссфіт залу? Залишайте заявку! І фахівці компанії «ЛаФітнес» розроблять БЕЗКОШТОВНО 3D модель майбутнього проекту з урахуванням всіх норм і вимог.

Foto-Otkritie-trenazhernogo-zala

Foto-Functionalniy-trening-crossfit