Обладнання для кроссфіт залу

Код товару: IZ-S

0

98 048грн

На складі

Багатофункціональний комплекс IZ-S відноситься до лінії тренажерів IMPULSE ZONE. Impulse Zone п..

Код товару: IZ-I

0

106 029грн

На складі

Багатофункціональний комплекс IZ-I відноситься до лінії тренажерів IMPULSE ZONE. Impulse Zone п..

Код товару: IZ-L

0

158 636грн

На складі

Багатофункціональний комплекс IZ-L відноситься до лінії тренажерів IMPULSE ZONE. Impulse Zone п..

Обладнання для кроссфіт залу

Кроссфіт - новітній функціональний тренінг, купити обладнання для якого пропонує магазин LaFitness. За допомогою комплексу вправ можна суттєво збільшити витривалість, спритність і силу, при цьому пропрацювати практично кожну групу м'язів.
Спортивне устаткування для кроссфіта прийшло з самих різних видів спорту, великою перевагою нової системи вважається саме її універсальність. Тут присутні навантаження з тренувань легкоатлетів, спортивних гімнастів, важкоатлетів, культуристів і так далі.

Пропоноване вашій увазі устаткування для Кроссфіт залу багатофункціональне, воно дозволяє виконувати максимум вправ різної спрямованості, роблячи тренування більш ефективними і якісними.

Види інвентарю для crossfit

Система Кроссфіт включає в себе три основних напрямки: кардіотренування, заняття з вільною вагою (гирі, штанги, гантелі та ін.) І стандартні гімнастичні тренування (турнік, кільця, бруси і т.д.). Відповідно розрізняють таке обладнання для crossfit:

  • Кардіотренажери.

Найбільш поширені тренажери цього типу для crossfit - це швидкісна скакалка і біговій спортивний парашут. При тренуваннях розвиваються м'язи ніг і прес. Також Кроссфіт-спортсмени використовують більш традиційні тренажери: гребний, велотренажер і ін.


  • Гімнастичні тренажери.

Найбільш поширені гімнастичні кільця, як максимально ефективні в прокачуванні всіх груп м'язів. Також користуються популярністю гімнастичний канат, турнік для підтягувань, тумби для силового стрибка вгору, бруси та інший інвентар.

  • Важкоатлетичний інвентар.

Крім традиційних вільних ваг спортсмени кроссфіта використовують «болгарський мішок», який закріплюється на поясі для обважнення, а також crossfitсані для тяги і штовхання. Ідеальний інвентар для тренування сили і витривалості.
Все для кроссфіта (Україна) ви завжди знайдете в магазині LaFitness. Постійно в наявності весь Кроссфіт-інвентар, рами для Кроссфіт залу і т.д.


Foto-Otkritie-trenazhernogo-zala